Mikrotik Gigabit PoE injector (RBGPOE)

27956
32431
Ostalo
Novo
Dostupan za isporuku po narudžbi

Za više informacija o vremenu isporuke pozvati na +385 1 2910400


Gotovina :

44,99 kn
Naruči
Cijena za gotovinu se primjenjuje kod plaćanja: gotovinom, virmanom, debitnom karticom i plaćanjem pouzećem

Kartice:

47,36 kn


Specifikacija

Robna marka Ostalo

Detaljan opis

- The new MikroTik Gigabit PoE adapter for powering any RouterBOARD over Gigabit Ethernet
- Simply connect your power source and then use an ethernet cable to connect the injector to the RouterBOARD device
- Helps reducing number of wires that lead up the tower
- For using with any RouterBOARD that supports 9-48V PoE
- The GPOE has shielded connectors

- Input Voltage: 9-48V DC
- Output Voltage: Any
Komentari i ocjene kupaca "Mikrotik Gigabit PoE injector (RBGPOE) "

Prosječna ocjena: 0,00 od 5 temelji na 0 ocjena.

Ako ste proizvod već kupili, veselit će nas Vaše mišljenje!



Slični proizvodi
Slika proizvoda: Mikrotik SFP+ module 10G SM 10km 1310nm (S+31DLC10D)

Mikrotik SFP+ module 10G SM 10km 1310nm (S+31DLC10D)

Dostupan za isporuku po narudžbi
1.091,29 kn Dodaj u košaricu
Slika proizvoda: Mikrotik RB941-2nD, hAP Lite, 650MHz CPU, 32MB RAM, 4×LAN, 2.4Ghz 802.11b/g/n, integrirana antena, RouterOS L4, klasično kućište, PSU

Mikrotik RB941-2nD, hAP Lite, 650MHz CPU, 32MB RAM,...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: Mikrotik mANT LTE 5o 5dBi LTE antena, 2×SMA konektor

Mikrotik mANT LTE 5o 5dBi LTE antena, 2×SMA konektor

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: Mikrotik CSS106-1G-4P-1S (RB260GSP) 5-port Gigabit PoE-out smart preklopnik sa SFP cage, SwOS, plastično kućište, PSU, 53W

Mikrotik CSS106-1G-4P-1S (RB260GSP) 5-port Gigabit...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: Mikrotik 48 to 24V Gigabit PoE pretvarač (RBGPOE-CON-HP)

Mikrotik 48 to 24V Gigabit PoE pretvarač...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: Mikrotik RouterBOARD RB3011UiAS-RM, Dual core 1.4GHz ARM CPU, 1GB RAM, 10xGbit LAN, 1xSFP port, RouterOS L5, 1U rackmount kućište, LCD panel

Mikrotik RouterBOARD RB3011UiAS-RM, Dual core 1.4GHz...

Dostupan za isporuku po narudžbi
1.405,70 kn Dodaj u košaricu
Slika proizvoda: Mikrotik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN, QCA8511 400Mhz CPU, 128MB RAM, 8xG-LAN, 4xSFP, RouterOS L5, desktop kućište, PSU

Mikrotik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN,...

Dostupan za isporuku po narudžbi
1.027,82 kn Dodaj u košaricu
Slika proizvoda: Mikrotik SXTsq Lite2, RBSXTsq2nD, 10dBi 2.4GHz antena, Dual Chain 802.11bgn, 650MHz CPU, 64MB RAM, 1xLAN, POE, PSU, pole mount, RouterOS L3

Mikrotik SXTsq Lite2, RBSXTsq2nD, 10dBi 2.4GHz...

Dostupan za isporuku po narudžbi