Media konverteri

Izaberi filtere
Prikaži:
Prikazano 1~18 od ukupno 18 proizvoda
Sortiraj:
Slika proizvoda: PLANET Bridge Media optički pretvarač 10/100Base-TX-10/100BaseFX(SC) Multimode, 2km

PLANET Bridge Media optički pretvarač...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: PLANET Media optički pretvarač 10/100Base-TX-100Base-FX(SC) Singlemode, 15km

PLANET Media optički pretvarač...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: TP-Link 100M optički pretvarač, 10/100M RJ45 u 100M multi-mod SC, Full-duplex, do 2km

TP-Link 100M optički pretvarač, 10/100M RJ45 u 100M...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: TP-Link 100M optički pretvarač, 10/100M RJ45 u 100M single-mod SC, Full-duplex, do 20km

TP-Link 100M optički pretvarač, 10/100M RJ45 u 100M...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: TP-Link Gigabit optički pretvarač 1000M RJ45 u 1000M multi-mod SC, Full-duplex, do 550m

TP-Link Gigabit optički pretvarač 1000M RJ45 u 1000M...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: TP-Link Gigabit optički pretvarač 1000M RJ45 u 1000M single-mode SC, Full-duplex, do 15Km

TP-Link Gigabit optički pretvarač 1000M RJ45 u 1000M...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: TP-Link 100M WDM optički pretvarač, 10/100M RJ45 u 100M Single-mode SC, Full-duplex,Tx:1310nm, Rx:1550nm, do 20km

TP-Link 100M WDM optički pretvarač, 10/100M RJ45 u...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: PLANET Media optički pretvarač Gigabit 1000Base-T to 1000Base-LX (Single Mode)

PLANET Media optički pretvarač Gigabit 1000Base-T to...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: PLANET Media optički pretvarač Gigabit 1000Base-T-1000Base-SX (Multi mode)

PLANET Media optički pretvarač Gigabit...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: TP-Link 100M WDM optički pretvarač, 10/100M RJ45 u 100M Single-mode SC, Full-duplex,Tx:1550nm, Rx:1310nm, do 20km

TP-Link 100M WDM optički pretvarač, 10/100M RJ45 u...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: TP-Link Gigabit optički pretvarač 1000M RJ45 u 1000M SFP slot podrška za MiniGBIC modul

TP-Link Gigabit optički pretvarač 1000M RJ45 u 1000M...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: TP-Link 100Mbps RJ45 to 100base optical (SC, SM)-20km Media Converter

TP-Link 100Mbps RJ45 to 100base optical (SC,...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: TP-Link 1GbE RJ45 to1G SFP Optical (SC,SM)-15 km Media Converter

TP-Link 1GbE RJ45 to1G SFP Optical (SC,SM)-15 km...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: TP-Link WDM BiDi 100Mbps RJ45 to Optical (SC, SM)-20km 1310nm Tx Media Converter

TP-Link WDM BiDi 100Mbps RJ45 to Optical (SC,...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: TP-Link WDM BiDi 100Mbps RJ45 to Optical (SC, SM)-20km 1550nm Tx Media Converter

TP-Link WDM BiDi 100Mbps RJ45 to Optical (SC,...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: TP-Link 1GbE RJ45 to1G SFP Optical (SC,MM)-0,5 km Media Converter

TP-Link 1GbE RJ45 to1G SFP Optical (SC,MM)-0,5 km...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: TP-Link 100Mbps RJ45 to 100base optical (SC, MM)-2km Media Converter

TP-Link 100Mbps RJ45 to 100base optical (SC, MM)-2km...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: Ubiquiti Networks Media Converter With POE Fiber PoE GEN.2

Ubiquiti Networks Media Converter With POE Fiber PoE...

Dostupan za isporuku po narudžbi