Kabel mrežni CAT6, 2m, SL-CAT602GR, zeleni, S-link     

24916
SL-CAT602GR
S-link
Mrežni kablovi
Novo
24
Dostupan za isporuku po narudžbi

Za više informacija o vremenu isporuke pozvati na +385 1 2910400


Gotovina:

13,30 kn
Naruči
Cijena za gotovinu se primjenjuje kod plaćanja: gotovinom, virmanom, debitnom karticom i plaćanjem pouzećem

Kartice:

14,00 kn




Detaljan opis

• CAT6 Cable
• Konektor: RJ-45
• Tip: Data Cable
• Duljina kabela: 2m
Pakiranje Bulk
Brand S-link

Komentari i ocjene kupaca "Kabel mrežni CAT6, 2m, SL-CAT602GR, zeleni, S-link      "

Prosječna ocjena: 0,00 od 5 temelji na 0 ocjena.

Ako ste proizvod već kupili, veselit će nas Vaše mišljenje!

Slični proizvodi
Slika proizvoda: Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6a, 1.0m, sivi

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6a, 1.0m, sivi

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: KABEL MREŽNI S-link CAT6, 10m, zeleni

KABEL MREŽNI S-link CAT6, 10m, zeleni

Dostupno u poslovnici
Slika proizvoda: Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 1.0m, plavi

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 1.0m, plavi

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 1.0m, zeleni

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6, 1.0m, zeleni

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: Kabel mrežni CAT6, 1m, SL-CAT601BL, plavi, S-link     

Kabel mrežni CAT6, 1m, SL-CAT601BL, plavi, S-link     

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC 50/125µm OM4, 5.0m, ljubičasti

Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC 50/125µm...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 0.5m, zeleni

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 0.5m, zeleni

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: KABEL MREŽNI SBOX cat 5e  3.0 M, sivi

KABEL MREŽNI SBOX cat 5e 3.0 M, sivi

Dostupno u poslovnici