Kabel mrežni CAT6, 10m, SL-CAT610YE, sivi, S-link

24911
SL-CAT610
S-link
Mrežni kablovi
Novo
24
Dostupan za isporuku po narudžbi

Za više informacija o vremenu isporuke pozvati na +385 1 2910400


Gotovina:

46,55 kn
Naruči
Cijena za gotovinu se primjenjuje kod plaćanja: gotovinom, virmanom, debitnom karticom i plaćanjem pouzećem

Kartice:

49,00 kn




Detaljan opis

• Duljina kabela: 10 m
• Vrsta kabela: Cat6 Mrežni kabel
• Brzina prijenosa podataka: 100/1000 Mbps
• Izolacija: Plastika

Pakiranje Bulk
Brand S-link

Komentari i ocjene kupaca "Kabel mrežni CAT6, 10m, SL-CAT610YE, sivi, S-link "

Prosječna ocjena: 0,00 od 5 temelji na 0 ocjena.

Ako ste proizvod već kupili, veselit će nas Vaše mišljenje!

Slični proizvodi
Slika proizvoda: Roline telefonski kabel RJ-12 6P4C, 15m

Roline telefonski kabel RJ-12 6P4C, 15m

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: Roline VALUE optički kabel 62.5/125µm, LC/SC, OM1, MM, narančasti, 1.0m

Roline VALUE optički kabel 62.5/125µm, LC/SC, OM1,...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: KABEL MREŽNI S-link CAT6, 5m, crveni

KABEL MREŽNI S-link CAT6, 5m, crveni

Dostupno u poslovnici
Slika proizvoda: Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 1.0m, crni

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 1.0m, crni

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC 50/125µm MM OM3, 5.0m, tirkizni

Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC 50/125µm MM...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC 50/125µm MM OM3, 10m, tirkizni

Roline VALUE optički mrežni kabel LC-LC 50/125µm MM...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 3.0m, sivi

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 3.0m, sivi

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 0.5m, crveni

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 0.5m, crveni

Dostupan za isporuku po narudžbi