HUB Slim USB 2.0 - 4 portni, Speedlink, bijeli

24837
SL-140000-WE
SPEED-LINK
Kablovi i konektori
Novo
24
Dostupan za isporuku po narudžbi

Za više informacija o vremenu isporuke pozvati na +385 1 2910400


Gotovina:

37,05 kn
Naruči
*Gotovinski popust će biti obračunat pri konačnoj kalkulaciji cijene.

Kartice:

39,00 kn




Detaljan opis

• USB HUB
• 4 USB 2.0 porta
• prijenos podataka do 480Mbit/s
• Integrirani USB priključak
• Duljina kabela 8cm

USB Sučelje 2.0
Brand Speedlink

Komentari i ocjene kupaca "HUB Slim USB 2.0 - 4 portni, Speedlink, bijeli"

Prosječna ocjena: 0,00 od 5 temelji na 0 ocjena.

Ako ste proizvod već kupili, veselit će nas Vaše mišljenje!

Slični proizvodi
Slika proizvoda: Roline VALUE optički kabel 50/125µm, LC/SC, OM3, MM, turquoise, 2.0m

Roline VALUE optički kabel 50/125µm, LC/SC, OM3, MM,...

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 1.0m, crveni

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 1.0m, crveni

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6a, 2.0m, sivi

Roline VALUE UTP mrežni kabel Cat.6a, 2.0m, sivi

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 2.0m, žuti

Roline UTP mrežni kabel Cat.5e, 2.0m, žuti

Dostupan za isporuku po narudžbi
Slika proizvoda: Kabel, USB A na USB mini B 8-pin, Vivanco retail

Kabel, USB A na USB mini B 8-pin, Vivanco retail

Dostupan za isporuku po narudžbi